تنها 3 روز تا برگزاری نمایشگاه فصل پرواز باقی مانده است.اقشار مختلف مردم در تماس هایی با خبرنگاران فانوس خواستار انتشار جزییات بیشتری از نمایشگاه امسال شدند.در این راستا خبرنگار فانوس امروز با دکتر درخشان مدیریت مجتمع و مدیر راهبردی دومین نمایشگاه فصل پرواز مصاحبه ی جالبی انجام داد که در ادامه مشروح آن آمده است.

متن كامل مصاحبه به شرح زیر است:

خبرنگار فانوس: سلام.آقای دکتر میدونیم خیلی سرتون شلوغ هست.ممنون که این فرصت رو به ما دادین تا بتونیم پوشش بهتری از دومین نمایشگاه فصل پرواز داشته باشیم.

دکتر درخشان: من هم عرض سلام دارم به شما و همه ی عزیزانی که به بهتر برگزار شدن این نمایشگاه کمک میکنن.

خبرنگار فانوس: با یه سوال اساسی شروع میکنم ؛ فصل پرواز ، چرا؟

دکتر درخشان: این نام شامل دو نکته ی مهمه . اول اینکه فصله و این ایهام جالبی داره . از طرفی یاد ایام الله دهه فجر 57 میفتیم و از طرف دیگر یاد نمایشگاه های دیگر تبیان میفتیم نظیر فصل آفتاب. کلمه وعبارت پرواز هم به دلیل مفهوم حرکت رو به جلو و عدم سکون است.

خبرنگار فانوس : میشه از جزِییات غرفه های نمایشگاه امسال برای ما توضیح بیشتری بدین؟

دکتر درخشان : ما ابتدا یادآوری مختصری ازمراسم پارسال و دستاوردهای اون مراسم داریم. پس از ایجاد این ذهنیت به سراغ غرفه “سبک زندگی” میریم و با نگاهی نقادانه به بررسی فضای رسانه ای امروز جامعه می پردازیم. سپس غرفه بین الملل. این غرفه شامل دسیسه ها و شگردهای دشمن در عرصه های مختلف است علیه ایران که تاکنون نتوانسته تأثیر بسزایی برروند روبه جلوی کشور بگذارد.غرفه بعدی غرفه ی “جهاد ادامه دارد” است و یادآور خدمات جانبازان درعرصه جنگ نظامی هشت سال دفاع مقدس وتلنگری به ما که اکنون جنگ دیگری داریم به نام جنگ نرم و غرفه انتهایی هم “مهدویت” است که عاقبتِ روشن این حال نابسمان بشریت را ترسیم می کند باامید به ظهور حضرت حجت (عج) .

خبرنگار فانوس: دکتر درخشان از وقتی که در اختیار ما قرار دادین سپاسگذارم. فقط همین الان ازتون قول مصاحبه ی بعدی رو می گیریم.

دکتر درخشان: ایشالا . موفق باشین