خانه / اخبار / جام نوروز ۱۳۹۴ با قهرمانی تیم معلمین پایان یافت …

جام نوروز ۱۳۹۴ با قهرمانی تیم معلمین پایان یافت …

به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز ۱۳۹۴ ، مسابقات فوتبال جام نوروز ۱۳۹۴ در روز چهارشنبه ۲۰ اسفند برگزار گردید. در این مسابقات که در سالن ورزشی چناران برگزار شد ، تیم معلمین با برتری مقابل تیم دانش آموزان پیش دانشگاهی به مقام قهرمانی رسید.

در این رقابت ها ۴ تیم از دانش آموزان و یک تیم از معلمان شرکت داشتند. تیم های معلمین و دانش آموزانِ پیش دانشگاهی پس از چندین بازی جذاب و نفسگیر ، سرانجام در فینال به هم رسیدند. در بازی فینال تیم معلمین با ارائه یک بازی زیبا موفق شد با ۳ گل تیم دانش آموزان پیش دانشگاهی را از پیش رو بردارد و به مقام قهرمانی دست یابد.

از حاشیه های جالب این بازی حضور دکتر درخشان بود که مستقیم از فرودگاه خود را به محل برگزای این رقابت ها رسانده بود. دیگر حاشیه ی این رقابت ها مصدومیت استاد چیذری بود که از ناحیه پای راست دچار کشیدگی عضله شد و لحظاتی بازی فینال را متوقف کرد.

استاد قنبری – سرمربی تیم فوتبال معلمان – در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بود:

” الحمدلله تیم معلمان در آمادگی کامل به سر می برد. برنامه ی ما کاملا هجومی است . ما اصلا به دفاع فکر نمی کنیم و می خواهیم با تفاضل گل بالا قهرمانی را تصاحب کنیم.” همچنین وی در پاسخ به یکی از خبرنگاران که از او پرسید کدام تیم دانش آموزی را قوی تر می بینید ، پاسخ داد :“تیمی که می خواهد قهرمان شود ، برایش مهم نیست با چه تیمی روبرو می شود. ما قهرمانیم و این موضوعی نیست که من بخواهم بگویم. رزومه ی من در سرمربی گری تیم ها گواه این مطلب است.”

IMG_0232

استاد قنبری پس از پایان بازی در حالی که در حلقه معلمین به شادمانی می پرداخت به خبرنگاران گفت:

” این لحظه را از قبل دیده بودم . معلمین عالی بودند و به حقشان رسیدند. من هم تنها گوشه ای از دانشم را ارائه کردم . به امید قهرمانی در مسابقات بین المللی.”

گفتنی است تیم قهرمان مبلغ ۹۴ دلار جایزه دریافت کرد.

گزارش تصویری از این رقابت ها:

football-nourouz93-01 football-nourouz93-02football-nourouz93-04 football-nourouz93-05 football-nourouz93-06 football-nourouz93-07 football-nourouz93-08

همچنین ببینید

جشن میلاد حضرت مهدی (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)

مراسم کوچکی به شادمانی روز نیمه‌ی شعبان در سالن مدرسه، برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *