به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز 1394 ، مسابقات فوتبال جام نوروز 1394 در روز چهارشنبه 20 اسفند برگزار گردید. در این مسابقات که در سالن ورزشی چناران برگزار شد ، تیم معلمین با برتری مقابل تیم دانش آموزان پیش دانشگاهی به مقام قهرمانی رسید.

در این رقابت ها 4 تیم از دانش آموزان و یک تیم از معلمان شرکت داشتند. تیم های معلمین و دانش آموزانِ پیش دانشگاهی پس از چندین بازی جذاب و نفسگیر ، سرانجام در فینال به هم رسیدند. در بازی فینال تیم معلمین با ارائه یک بازی زیبا موفق شد با 3 گل تیم دانش آموزان پیش دانشگاهی را از پیش رو بردارد و به مقام قهرمانی دست یابد.

از حاشیه های جالب این بازی حضور دکتر درخشان بود که مستقیم از فرودگاه خود را به محل برگزای این رقابت ها رسانده بود. دیگر حاشیه ی این رقابت ها مصدومیت استاد چیذری بود که از ناحیه پای راست دچار کشیدگی عضله شد و لحظاتی بازی فینال را متوقف کرد.

استاد قنبری – سرمربی تیم فوتبال معلمان – در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بود:

” الحمدلله تیم معلمان در آمادگی کامل به سر می برد. برنامه ی ما کاملا هجومی است . ما اصلا به دفاع فکر نمی کنیم و می خواهیم با تفاضل گل بالا قهرمانی را تصاحب کنیم.” همچنین وی در پاسخ به یکی از خبرنگاران که از او پرسید کدام تیم دانش آموزی را قوی تر می بینید ، پاسخ داد :“تیمی که می خواهد قهرمان شود ، برایش مهم نیست با چه تیمی روبرو می شود. ما قهرمانیم و این موضوعی نیست که من بخواهم بگویم. رزومه ی من در سرمربی گری تیم ها گواه این مطلب است.”

IMG_0232

استاد قنبری پس از پایان بازی در حالی که در حلقه معلمین به شادمانی می پرداخت به خبرنگاران گفت:

” این لحظه را از قبل دیده بودم . معلمین عالی بودند و به حقشان رسیدند. من هم تنها گوشه ای از دانشم را ارائه کردم . به امید قهرمانی در مسابقات بین المللی.”

گفتنی است تیم قهرمان مبلغ 94 دلار جایزه دریافت کرد.

گزارش تصویری از این رقابت ها:

football-nourouz93-01 football-nourouz93-02football-nourouz93-04 football-nourouz93-05 football-nourouz93-06 football-nourouz93-07 football-nourouz93-08